Máte dotazy?

Zajímá vás cokoliv ohledně naší resturace, pronájmu salonku, meníček nebo chcete mít jistotu, že si u nás sednete? Napište nám a udělejte si rezervaci.

O nás

Restaurace Astra vám nabízí příjemné  prostředí a široký sortiment českých jídel,  z čerstvých lokálních potravin, denní menu, sezónní speciality… Vaření nás baví, a proto stále zkoušíme nové recepty, hledáme inspiraci.

Naší chloubou je, ale především tankové pivo.  Pivo čepované z pivních tanků poskytuje maximální možnou kvalitu. Pivo bereme jako vizitku podniku a personál je připraven se s vámi kdykoliv o vašem oblíbeném pěnivém moku pobavit a sdělit vám, co by vás zajímalo. Restaurace Astra je držitelem Certifikátu Plzeňského Prazdroje za dodržení nejvyšší kvality čepovaného plzeňského piva.

Svou polohou, prostorovým uspořádáním i vybavením je restaurace Astra vhodným místem pro pořádání různých rodinných oslav, srazů, školení či firemních akcí. Pro Vaši akci můžeme připravit speciální nabídku či občerstvení formou rautu. V přilehlém salonku oceníte soukromí. Salonek má kapacitu až pro 80 osob, má samostatný vchod z ulice i samostatné sociální zařízení.